Z przyjemnością informujemy, że databroker S.A. podjęła współpracę z jednymi z najbardziej cenionych marek w obszarze wsparcia finansowego dla firm. Finea S.A. oraz eFactor S.A. stanowią przykłady rzetelności i profesjonalizmu, a obecnie mogą liczyć na nasze wsparcie w rozwijaniu kluczowych obszarów działalności. W związku z powyższym uruchamiamy projekt polegający na generowaniu lead’ów dla naszych partnerów.

Celem każdego biznesu jest rozwijanie swojego potencjału i odkrywanie nowych obszarów, w których można podzielić się własną wiedzą i kompetencjami. Jedną z dróg prowadzących do dalszego rozwoju jest kooperacja z nowymi partnerami biznesowymi.

Jesteśmy przekonani, że współpraca przyniesie wiele cennych doświadczeń dla kooperujących podmiotów i wzbogaci rynek o projekty przygotowane w zgodzie z najlepszymi standardami i profesjonalizmem, który udowodniliśmy operując w branżach: wydawniczej, nowych technologii, nieruchomości, ubezpieczeniowej, sprzedaży energii oraz wielu innych, gdzie mieliśmy przyjemność wspierania procesów sprzedażowych oraz obsługowych, korzystając z możliwości wielokanałowego docierania do klienta.