Kompleksowo obsłużyliśmy już kilkanaście edycji loterii VISA przy użyciu dostępnych narzędzi komunikacyjnych (email, telefon, TV, prasa, radio i Internet). Zrealizujemy każdy konkurs, zdejmując z Ciebie ciężar rejestracji zgłoszeń, tworzenia bazy danych osób biorących udział w programie, wysyłki nagród gwarantowanych, stworzenia regulaminu a nawet obsługi prawnej akcji konkursowej.

Wśród działań databroker SA znajduje się:

  • kompilowanie zgłoszeń pochodzących z różnych źródeł – poczta, www, sms;
  • raportowanie – okresowe/całościowe;
  • analiza kwot transakcji/banków/źródeł wiedzy o loterii;
  • obsługa prawna loterii;
  • administracja bazą (deduplikacja, weryfikacja itp.);
  • opracowanie mechanizmu losowania;
  • obsługa zwycięzców (komunikacja/nagrody/logistyka).

 

Dlaczego warto współpracować z nami

w zakresie loterii i konkursów?

ikona

Wygoda

Kompleksowo obsłużymy i logistycznie opracujemy nawet najbardziej skomplikowane procesy konkursu/loterii przez cały czas trwania edycji.

ikona

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy opiekę nad wrażliwymi danymi osobowymi zgodnie z regulacjami prawa, tworzenie bazy danych osób biorących udział w programie i loterii.

ikona

Pewność

Wieloletnie doświadczenie databroker w zakresie organizacji konkursów i loterii daje gwarancję prawidłowego przeprowadzenia procesu niezależnie od skali przedsięwzięcia.

ikona

Kompleksowe wsparcie

Zorganizujemy dla Ciebie cały proces, od stworzenia regulaminu po przyznanie nagród i archiwizację zgłoszeń.

ikona

Minimum formalności

Współpracując z nami nie musisz martwić się o stworzenie Regulaminu, obsługę prawną w zakresie programu i loterii, czy digitalizacja danych z kuponów promocyjnych.

ikona

Opieka posprzedażowa

Wspieramy Cię także po zakończeniu loterii/konkursu. Zajmiemy się weryfikacją zgłoszeń, rozliczaniem punktów i przyznawaniem nagród, rozpatrywaniem reklamacji, a nawet archiwizacją zgłoszeń.