Robert Sapieha

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Ekspert w obszarze bankowości, rachunkowości, finansów i zarządzania grup kapitałowych. Dyrektor finansowy w randze Członka Zarządu oraz Prezesa Zarządu wielu firm, w tym kilku spółek publicznych. Współtwórca sukcesów Polsko-Amerykańskiego Fundusz Przedsiębiorczości w obszarze rozwoju sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce po 1989 roku. Następnie odpowiedzialny za udane debiuty giełdowe Prosper S.A. i Bauma S.A. oraz za rozwój sieci aptecznej i udaną prywatyzację Cefarmu Białystok S.A. Obecnie sprawuje funkcję Prezesa Zakładów Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Białystok Sp. z o.o

Beata Nawrat

Członek  Rady Nadzorczej

Od 15 lat związana z branżą call center, direct marketingu i sales support oraz nowoczesnych narzędzi komunikacji. Brała udział w powstaniu, rozwoju i wprowadzeniu na giełdę Arterii S.A. Prezes Zarządu spółki Call Connect Sp. z o.o., następnie odpowiedzialna za za obszar business development, sprzedaż i działania marketingowe w Databroker S.A., wdrażając rozwiązania call center i sales support m.in. dla Sokółka Okna i Drzwi SA (Nagroda Golden Arrow za najlepszy projekt telemarketingowy w Polsce 2012). Obecnie Prezes Direct Point Sp. z o.o., podmiotu doradczego i wdrożeniowego w zakresie rozwiązań wspierających sprzedaż, obsługę Klienta i komunikację wewnętrzną w firmach.

Filip Kalczyński

Członek Rady Nadzorczej

Producent filmowy, dziennikarz, scenarzysta, ekspert w obszarze marketingu i PR. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe rozwijane w obszarach mediów cyfrowych, formatów video, produkcji telewizyjnych i radiowych oraz kreowania i realizacji kampanii reklamowych. Karierę rozpoczynał w Wydawnictwie Wiedza i Praktyka jako specjalista PR, kontynuując ją następnie w największych koncernach medialnych w Polsce – Agora S.A. i ITI Neovision. Od 8 lat właściciel firmy producenckiej Tworcy.com.pl.