Nie co miesiąc zdajemy Wam sprawozdanie z tego co się u nas zmieniło. Korzystając jednak z okazji, że otwieramy dziś zarówno nowy miesiąc jak i tydzień, poczuliśmy się wywołani przez kalendarz do tablicy i do sporządzenia dla Was skrótowego raportu.

            Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was o uruchomieniu przez databroker S.A. nowego projektu leadowego. Była to tylko jedna z inicjatyw jakich podjęliśmy się w ubiegłym miesiącu. Prócz startu nowego projektu przygotowywaliśmy bowiem naszą kadrę i infrastrukturę pod kątem kolejnych wdrożeń, o których mamy nadzieję informować Was na bieżąco, a także uruchomiliśmy i zakończyliśmy kilka procesów rekrutacyjnych dyktowanych rozwojem naszych pozostałych projektów.

            Luty rozpoczęliśmy radośnie, od podsumowania naszej akcji wspierającej tegoroczny WOŚP. Napawa nas ogromną dumą, że nasz zespół to nie tylko grupa współpracowników ale realna wspólnota gotowa do niesienia pomocy innym ludziom. Niezmiernie się cieszymy, że byliśmy w stanie stworzyć środowisko, które tętni życiem i duchem wsparcia zarówno we wrzawie sali operacyjnej jak podczas rozproszenia wywołanego pracą zdalną – to dla nas dowód na to, że jesteśmy nie tylko sąsiadami z biura siedzącymi „boks w boks” ale skupioną na wspólnych wartościach i celach społecznością.

            Ubiegły miesiąc zaczynał się radośnie, kończył zaś pełnym nadziei oczekiwaniem. Pamiętamy, że już za kilka dni minie rok od zdiagnozowania w Polsce pierwszego przypadku koronawirusa. Z tej okazji przygotujemy dla Was zresztą tekst, w którym nieco szerzej poruszymy tematykę perspektyw jakie się przed nami otwierają. Pamiętamy również jaki niepokój towarzyszył nam wówczas i z jak wielu osiągnieć, których wspólnie dokonaliśmy, możemy być dumni. Dziękujemy zatem wszystkim, którzy śledzą naszą aktywność, zarówno współpracownikom i współpracowniczkom jak sympatykom i sympatyczkom, za trwałą obecność, dobre słowa i ciężką pracę. Dzięki Wam będziemy mieli okazję z równą radością i satysfakcją podsumowywać jeszcze niejeden miesiąc naszej działalności.

Radosław Wnukowski

databroker S.A.